Beran + Drak

15. srpna 2010 v 1:14 |  Spojení čínské a západní astrologie BERAN

Beran + Drak

Ve Skopci/Drakovi nacházíme jiskřivou kombinaci neotrkané beraní energie a dračí vervnosti a lstivosti. Je to téměř nedostižná směs. Sko­pec/Drak celý hoří, aby se v životě propracoval na absolutní špičku. Na svět přichází s cejchem vůle a podnikavosti a nic ho nemůže zastavit.
Záludnost, obvykle tak cizí Skopcově povaze, obarví každý balvan, který Drak zrozený ve Skopci převrátí. Tito lidé nejsou jen nevyzpytatel­ní, nejsou jen prohnaní; jsou tak sebevědomí, že si ani nevšimnete, že vám zmizely stříbrné příbory. Skopci/Draci nikdy nevypadají příliš mazaně. Jsou to dámy a pánové. A když je slyšíte hovořit, mysleli byste si, že jsou naprosto nezkušení.
"Opravdu ta Skopčice/Dračice počkala, až manžel odjede na služební cestu, a potom sebrala děti, všechen nábytek a peníze na účtu? Vážně se odstěhovala se svým milencem do Hongkongu?"
"Ano. Přesně tak. Sbalila se a odjela. Bez udání adresy." "Nechala manželovi vzkaz?"
"Ne. Jenom psa. Věděla, že ho má moc rád. Jezevčíka jménem Dra-
houšek."
"To je divné. Proč myslíte, že odvezla všechno kromě psa?" ,,Je dost sentimentální."
Vzorný a dokonalý Skopec/Drak přímo taje, když se setká se smut­kem. Zamiluje se do všech uplakaných příběhů. Sentimentalita se často stane jeho zhoubou. Šéf ve znamení Skopce/Draka možná hledí na svého zaměstnance s divokou a přesvědčenou nenávistí. Ale když tento zaměstnanec přijde s pláčem požádat o zvýšení platu, Skopec/Drak vytáhne ka­pesník a plnicí pero a dotyčnému podepíše šek.
Jinak se to povědět nedá. Skopci/Draci jsou neodolatelní. Vládnou osu­dovou přitažlivostí. Sálá z nich tak žhavá vášeň, že překonají i ten nejle­dovější odpor. Se Skopcem/Drakem nenechávejte manželku o samotě, chcete-li ji zachovat bez poskvrny. Stačí, když je pět minut vystavena pa­prskům, které svěží Skopec/Drak vyzařuje do okolí, a zrak jí obestřou osl­nivé hvězdy. A ženy ve znamení Skopce/Draka bývají prostě úžasné! Je to hrozné. Když jistá dáma-Skopec/Drak, kterou znám, přijde na pláž, všechny ostatní se můžou zahrabat do písku.
Hrozí tu ovšem nebezpečí arogance. Tolik ohně a tak málo ukázněnos­ti, vše násobené báječným rozhledem, vkusem a úspěchem - inu, je to ve­lice hořlavá směs.
Skopci/Draci mohou rovněž své okolí provokovat. Jejich nenapravitel­ná úskočnost přivádí poctivé, přímé lidi k šílenství. Proč se ten Sko­pec/Drak vždycky snaží uspět podvodem? - diví se ty poctivě pracující a čestné osobnosti, které jednají za všech okolností na rovinu. Cožpak mu nedochází, že to o něm víme? Copak nepozná, že jsme už léta proti jeho trikům imunní? Odpověď zní ano.
Skopci/Drakovi je jasné, že člověk typu šerifa s přesnou muškou v po­dání Johna Waynea ho má skrznaskrz přečteného. Ale to mu nezabrání, aby se nepokoušel trochu pobavit na jeho účet. Pro Skopce/Draka je tak jako tak všechno jenom hra. Má kouzelný styl. Proč by se připravoval o možnost se s ním předvést? Pod brilantním zevnějškem je Skopec/Drak ve skutečnosti dojemně upřímný. Nespřátelí se snadno. Nesmírně však stojí o každého, kdo do­káže milovat.
Skopci/Draci jsou schopni skutečně planoucí a vášnivé oddanosti. V já­dru jsou dobří a nic nemyslí zle, nedovedou se však ubránit sebezbožňo­vání. Rádi se vyhřívají v teple vlastní dokonalosti, chtějí vy těžit ze života maximum a urvat vše, co nabízí.

Láska
Skopec/Drak je zamilován především do lásky a nikdy nepropase příleži­tost svádět či být sváděn. Věrnost? Nikdy o ní neslyšel. Ale to opravdu ne­vadí. Intimní chvíle prožité se Skopcem/Drakem budou tak intenzivní, že ... kdo by se staral, co dělá zbytek týdne?
Je ovšem sentimentální až do krajnosti. Pokud milujete Skopce/Draka a cítíte, že až příliš často pochybí a morálně klesne, můžete na něho za­působit slzami. Zůstaňte stát v jídelně, svírejte okraj stolu, až vám zbělají klouby na rukou, a vzlykejte. Ano. Fňukejte, až se vám budou třást rame­na. Váš Skopec/Drak je možná zrovna na odchodu, a najednou uslyší ten šokující nářek. "Moje láska pláče!" Drak jako v romantickém příběhu vy­běhne zpátky po schodech, něžně vás obejme a ptá se: "Co pro tebe mo­hu udělat?"
Zůstaň jednou za čas doma, Skopče/Draku. Zůstaň doma a uč se v tom nacházet zalíbení. Hraj si se svými hračkami. Okopávej zahrádku. Těš se z malých radostí všedního života. Chceš-li, aby dva lidé vytvořili pár, musíš se na tom aspoň z poloviny podílet.

Domova rodina
Skopce/Draky tolik přitahuje okolní svět, že je jejich potřeba excelovat a zazářit před širokým publikem trochu odvádí od rodin. Neříkám, že Skopci/Draci nejsou dobrými partnery nebo sourozenci, nepatří však k typům, které by se spokojily jenom s obdivem rodinných příslušníků. To by bylo příliš snadné.
Skopci/Draci potřebují sklízet veřejný potlesk a jásot. A vědí, jak na to, což ovšem nevyhnutelně omezí dobu, během které jsou ochotní se s něčím dřít. Neuvidíte mnoho Skopců/Draků, jak v supermarketu tlačí vozík s ohromným nákupem pro rodinu. Ani je nenajdete ve velkém počtu v sa­moobslužných prádelnách. Své rodiny milují, ale nemají zvláštní zájem jim sloužit.
Skopci/Draci mají sklony dávat dětem striktní zákazy. "Neodmlouvej.
Dej ty lokty ze stolu. Neškleb se!" říkají často. Protože vzhled má pro ně hlavní význam, chtěli by i svým dětem nařídit hezký zevnějšek.

Děti zrozené v této kombinaci znamení budou nespoutané, hlučné a náročné, ale jsou tak milé a něžně rozkošné, že se na ně nemůžete zlo­bit. Po intelektuální a společenské stránce obvykle brzo vyspějí. Jsou vůdčími typy, ale ve třídě nepatří vždycky k nejoblíbenějším.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 CoreyWeree CoreyWeree | E-mail | Web | 18. března 2018 v 22:13 | Reagovat

Fantastic content. With thanks!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.